FUNDACJA POMARAŃCZOWA DROGA

PREZENT URODZINOWY

A może by tak inaczej...?

„Tylko dzięki dawaniu będziemy w stanie otrzymywać więcej, niż już mamy.”

Jim Rohn

Prezent Urodzinowy

Prezent Urodzinowy to propozycja pomocy ubogim z Rwandy i Madagaskaru w bardzo prosty sposób. Jeśli czujesz, że masz wszystko, czego potrzebujesz i nie chcesz kolejnego swetra, karnetu lub innego gadżetu, możesz zaproponować swoim gościom szlachetną alternatywę. To nie jest nasza własna propozycja lecz akcja inspirowana pomysłami Pauliny i Asi. Dziewczęta nie znają się zupełnie ale w innym czasie wpadły na podobne pomysły przez co przyczyniły się do pomocy ubogim z krajów, które wspieramy.

Urodzinowy prezent Pauliny

Urodziny Pauliny zbliżały się wielkimi krokami. Jej współpracownicy intensywnie zastanawiali się jak uszczęśliwić ją tego dnia. Ostatecznie postanowili załatwić sprawę praktycznie i podpytać ją, jaki prezent sprawiłby jej najwięcej radości. Odpowiedź kobiety zaskoczyła zapewne nie jednego z nich. Otóż Paulina stwierdzała, że właściwie wszystko ma i nie potrzebuje prezentu materialnego. Dodała, że jeśli bardzo zależy im na sprawieniu jej przyjemności, mogą wpłacić dowolną kwotę na rzecz Fundacji Pomarańczowa Droga. Tak też zrobili. Dziękujemy serdecznie! Dzięki Paulinie i jej Współpracownikom byliśmy w stanie opłacić koszty związane z transferem pieniędzy do ubogich w Afryce:)

Urodzinowy prezent Asi

Asia uwielbia zawierać nowe znajomości. Z pewnością dlatego ma tak dużo serdecznych przyjaciół. Za pomocą mediów społecznościach zaprosiła ich na obchody swoich urodzin. Zdecydowała, że najlepszym prezentem z tej okazji będzie zbiórka pieniędzy na rzecz ubogich z Rwandy i Madagaskaru. Puszkę na zbiórkę zrobiła z pudełka po ryżu. W zaproszeniu poinformowała o inicjatywie wszystkich gości. Efekt był niesamowity. Z jednej strony mnóstwo ludzi dowiedziało się o działalności naszej fundacji i celach jakie nam przyświecają. Z drugiej zaś, zebrana tego wieczoru kwota, pozwoliła na zakup sporej ilości ryżu dla dzieci ze szkoły dla niesłyszących w Rwandzie. Dziękujemy serdecznie!

Nasz Adres

Fundacja Pomarańczowa Droga

Ul. Wyczółkowskiego 62/7

58-500 Jelenia Góra

Dane Fundacji

KRS: 0000635873

NIP: 6112768838

REGON: 365352029

Nasze Konta

Bank Zachodni BZWBK, Oddział 1 we Wrocławiu

Konto w PLN: PL44 1090 2398 0000 0001 3341 7537

Konto w EUR: PL48 1090 2398 0000 0001 3341 7562

Numer BIC dla przelewów międzynarodowych: WBK PPLPP